logo
Bericht versturen

CAS 556-88-7 Pyrethroïde tussenproducten poeder met certificering

Productoverzicht
Fabriekspoeder Nitroguanidine CAS 556-88-7 met certificering Basisinformatie Modelnummer: HMHT0061-4 Andere benaming: nitroguanidineCAS: 556-88-7Oppervlaktespanning (dyne/cm): 122.9Polarisatie (10-24 cm3): 7.80Smeltpunt: 232°C (ontbinding)Brekingsindex: 1.685Moleculair gewicht: 104.068 Productparame...
Basiseigenschappen
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HMHT
Certificering: ISO9001
Modelnummer: Hmht0061-4
Handelseigendommen
Minimale bestelhoeveelheid: 500 Kilogram/Kilogram
Prijs: USD (20-40)/ Kilogram
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/P, T/T, Western Union,
Leveringscapaciteit: 100 Metrische ton/Metrische tonnen per Jaar
Productbeschrijving

Fabriekspoeder Nitroguanidine CAS 556-88-7 met certificering

Basisinformatie

Modelnummer: HMHT0061-4

Andere benaming: nitroguanidine
CAS: 556-88-7
Oppervlaktespanning (dyne/cm): 122.9
Polarisatie (10-24 cm3): 7.80
Smeltpunt: 232°C (ontbinding)
Brekingsindex: 1.685
Moleculair gewicht: 104.068

 

Productparameters

 

Smeltpunten
239°C (dec.)
Kookpunt
195.15°C (grove schatting)
Dichtheid
10,55 g/cm3
Brekingsindex
1.6850 (schatting)
Zuurgraad coëfficiënt ((pKa)
3.45±0.50 (Voorspeld)

 

Fysieke en chemische eigenschappen

 

Witte naaldvormige kristallen, niet-hygroscopisch, onoplosbaar in koud water, oplosbaar in heet water, licht oplosbaar in ethanol, gemakkelijk oplosbaar in alkalische stoffen.Er is geen flits en geen dikke rook wanneer het product ontploftRelatieve dichtheid: 1.715Het smeltpunt: 232°C; het ontploffingspunt: 275°C; het ontploffingsgasvolume: 895 L/kg, de ontploffingswarmte: 3724kj/kg; de vormingsenergie: -774kj/kg; de zuurstofbalans: -30,7%.Geen reactieIn geval van open vuur, hoge temperatuur en sterke trillingen kan het gemakkelijk ontploffen en kan het ontbinden en giftig gas vrijkomen bij verhitting, wat sterk kan reageren met oxiderende stoffen.

 

Verpakkingssoorten

 

25 kg / trommel of volgens de eisen van de klant.

 

Informatie over vervoer/opslag

 

Verpakken licht; opslaan in een goed geventileerd magazijn, weg van open vlammen, hoge temperatuur en zonlicht; afscheiden van oxidanten en brandstoffen.

 

Toepassingen

 

Gebruikt voor de synthese van het volgende tussenproduct N-nitroiminoimidazolidine
voor de formulering van explosieven en rookloze watermengsels
Gebruikt als explosieven, de snelheid van de explosie is 7650m/s, de arbeidskracht is 104%, en de intensiteit is 144%.

 

 
Profiel van het bedrijf

 

CAS 556-88-7 Pyrethroïde tussenproducten poeder met certificering

 

Wuxi High Mountain Hi-tech Development Co., Ltd is een professioneel industrieel bedrijf dat zich bezighoudt met speciale chemische productie, technologisch onderzoek en ontwikkeling en import en export.Het bedrijf richt zich op de productie van, handel en onderzoek en ontwikkeling van diverse chemische produkten.

 

Sinds de oprichting heeft het bedrijf zich geconcentreerd op het opbouwen van een internationaal marketingnetwerk en het optimaliseren van het beheer van de toeleveringsketen,waar we een langdurige strategische samenwerking hebben opgebouwd met tal van grote ondernemingen in binnen- en buitenlandOp basis van onze brede zakelijke kanalen en professionele ervaring leveren wij vaker producten van stabiele maar gedifferentieerde kwaliteit, samen met flexibele,zeer efficiënte & attent service om onze partner te bevredigen tegen meer concurrerende prijzen.

CAS 556-88-7 Pyrethroïde tussenproducten poeder met certificering CAS 556-88-7 Pyrethroïde tussenproducten poeder met certificering
Productdetails
Markeren:

Pyrethroid Tussenpersonen poederen zich

,

556-88-7 Pyrethroid Tussenpersonen

Other Names: N-(2,2-Diethoxyethyl) -N
Purity: 99% min.
CAS NO.: 556-88-7
EINECS NO.: 209-143-5
Molecular Formula: CH4N4O2
Molecular Weight: 104.07

Mr. Harold

Marketing Manager

Gerelateerde producten
  • 1-Hydroxy-2-methylcarbamimidoyl-1-oxodiazanium methylnitroguanidine 4245-76-5

    Factory Cheap Price 1-hydroxy-2-(methylcarbamimidoyl)-1-oxodiazanium Methyl Nitroguanidine CAS 4245-76-5 Basic Information Model Number : HMHT0062 CAS: 4245-76-5 Bag: 2-8 ° C (dark) Molecular: 118.09 Strength: 15428 (rough estimate) Dubbing: 16000 (estimated) Intensity: turbidity in hot water is ...
  • CSP Natriumhydroxide CAS 1310-73-2 NaOH Kaustische sodaperlen Parels

    Sodium hydroxide (NaOH), also known as caustic soda, is a strong alkaline inorganic compound that plays a critical role in industrial production, chemical synthesis, and water treatment. As a core chemical raw material, it is widely used in various fields such as chemical manufacturing, textile ...
  • CAS 1314-13-2 ZnO Ultrafijn zinkoxidepoeder 99,0% voor huidverzorgingsmiddelen

    Zinc Oxide CAS 1314-13-2 ZnO Ultrafine Zinc Oxide Powder 99.8% for Skincare Formulations Basic Information Model Number :HMHT0011 CAS: 1314-13-2 Relative density 5.606 Smelted from crude zinc oxide into zinc, and then oxidized by high temperature air. Water solubility: 1.6 mg/L (29℃) Obtained by ...
Stuur een aanvraag