logo
Bericht versturen

Pyrethroïde tussenproducten poeder CAS 556-88-7 239°C Smeltpunt

Productoverzicht
Korting Kwaliteit Nitroguanidine CAS 556-88-7 met een goede prijs Basisinformatie Modelnummer: HMHT0061-6 Andere benaming: nitroguanidineCAS: 556-88-7CAS-nummer: 556-88-7Molar refractie index: 19.69Moleculair gewicht: 104.068Isotonisch specifiek volume (90,2K): 172.4Vlampunt: 149,3°C Productparamete...
Basiseigenschappen
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HMHT
Certificering: ISO9001
Modelnummer: Hmht0061-6
Handelseigendommen
Minimale bestelhoeveelheid: 500 Kilogram/Kilogram
Prijs: USD (20-40)/ Kilogram
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/P, T/T, Western Union,
Leveringscapaciteit: 100 Metrische ton/Metrische tonnen per Jaar
Productbeschrijving

Korting Kwaliteit Nitroguanidine CAS 556-88-7 met een goede prijs

Basisinformatie

Modelnummer: HMHT0061-6

Andere benaming: nitroguanidine
CAS: 556-88-7
CAS-nummer: 556-88-7
Molar refractie index: 19.69
Moleculair gewicht: 104.068
Isotonisch specifiek volume (90,2K): 172.4
Vlampunt: 149,3°C

 

 

Productparameters

 

Smeltpunten
239°C (dec.)
Kookpunt
195.15°C (grove schatting)
Dichtheid
10,55 g/cm3
Brekingsindex
1.6850 (schatting)
Zuurgraad coëfficiënt ((pKa)
3.45±0.50 (Voorspeld)

 

1. Acute toxiciteit
LD50: 10200 mg/kg (rat oraal); 3850 mg/kg (muis oraal); 48 mg/kg (muis intraperitoneeel); 3120 mg/kg (guinea-varken oraal).
2Stimulerend.
Konijn via het oog: 100 μl (24 uur), ernstige stimulatie.
3. Mutageenheid
Cytogenetische analyse: hamsterfibroblasten 4 g/l (4 uur)

 

Verpakkingssoorten

 

25 kg / trommel of volgens de eisen van de klant.

 

Informatie over vervoer/opslag

 

Verpakken licht; opslaan in een goed geventileerd magazijn, weg van open vlammen, hoge temperatuur en zonlicht; afscheiden van oxidanten en brandstoffen.

 

Toepassingen

 

Gebruikt voor de synthese van het volgende tussenproduct N-nitroiminoimidazolidine
voor de formulering van explosieven en rookloze watermengsels
Gebruikt als explosieven, de snelheid van de explosie is 7650m/s, de arbeidskracht is 104%, en de intensiteit is 144%.

 

Noodvrijstelling
Isoleer het lekte gebied en sluit de ontsteking af.Het is aan te bevelen dat hulpverleners een gesloten ademhalingsapparaat en brandwerende kleding dragen.. niet in direct contact komen met lekken. vermijd trillingen, botsing en wrijving.
Kleine lekkage: bedek met droge kalk, natron en gebruik niet-vonkelende gereedschappen in een droge, schone, overdekte container.verdund met het waswater en in het afvalwatersysteem.
Grote lekkage: onder leiding van deskundigen schoonmaken.
eerste hulp
Huidcontact: Verwijder onmiddellijk besmette kleding en spoel de huid grondig met zeep en water.
Oogcontact: Houd onmiddellijk de oogleden omhoog en spoel ze gedurende ten minste 15 minuten grondig af met voldoende stromend water of zoutoplossing.
Inademing: Verlaat de plaats van voorval snel aan frisse lucht. Houd de luchtwegen open. Als het moeilijk is om te ademen, geef zuurstof. Als de ademhaling stopt, geef onmiddellijk kunstmatige ademhaling. zoek medische hulp.
Inname: Als u het per ongeluk inslikt, spoel dan de mond met water en drink melk of eiwit.
Bescherming
Respiratiebescherming: Wanneer u in aanraking kunt komen met het stof, dient u ervoor te kiezen een stofmasker te dragen met een filter of een ademhalingsapparaat.
Oogbescherming: Draag chemische beschermingsbrillen.
Lichaamsbescherming: Draag een overall met strakke mouwen en lange rubberen schoenen.
Handbescherming: draag rubberen handschoenen.
Andere: Roken, eten en drinken zijn verboden op de werkplek.

 

 
Profiel van het bedrijf

 

Pyrethroïde tussenproducten poeder CAS 556-88-7 239°C Smeltpunt

 

Wuxi High Mountain Hi-tech Development Co., Ltd is een professioneel industrieel bedrijf dat zich bezighoudt met speciale chemische productie, technologisch onderzoek en ontwikkeling en import en export.Het bedrijf richt zich op de productie van, handel en onderzoek en ontwikkeling van diverse chemische produkten.

 

Sinds de oprichting heeft het bedrijf zich geconcentreerd op het opbouwen van een internationaal marketingnetwerk en het optimaliseren van het beheer van de toeleveringsketen,waar we een langdurige strategische samenwerking hebben opgebouwd met tal van grote ondernemingen in binnen- en buitenlandOp basis van onze brede zakelijke kanalen en professionele ervaring leveren wij vaker producten van stabiele maar gedifferentieerde kwaliteit, samen met flexibele,zeer efficiënte & attent service om onze partner te bevredigen tegen meer concurrerende prijzen.

Pyrethroïde tussenproducten poeder CAS 556-88-7 239°C Smeltpunt Pyrethroïde tussenproducten poeder CAS 556-88-7 239°C Smeltpunt
Productdetails
Markeren:

Farmaceutisch Nitroguanidine-Poeder

,

het poeder van 239°C Nitroguanidine

,

556-88-7 farmaceutisch Nitroguanidine-Poeder

Other Names: N-(2,2-Diethoxyethyl) -N
Purity: 99% min.
CAS NO.: 556-88-7
EINECS NO.: 209-143-5
Molecular Formula: CH4N4O2
Molecular Weight: 104.07

Mr. Harold

Marketing Manager

Gerelateerde producten
Stuur een aanvraag